„III Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

W sobotę 17.11.2012r. w godzinach 11:00-14:00 już trzeci raz z rzędu w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie przy ul. Urbanistów 3 (Warszawa Ochota) odbędzie się „Dzień Pracy i Edukacji”. W ramach imprezy studenci i absolwenci Uczelni będą mogli zapoznać się z ofertą firm i organizacji, które zaoferują im praktyki, staże, oferty pracy oraz szkoleń. Podczas III Dnia Pracy i Edukacji będzie można skorzystać z bezpłatnych porad doradcy zawodowego oraz umówić się na bezpłatne sesje a coachingu kariery.

Odbędą się również 2 wykłady otwarte:

  •  11.30-12.00 – lekcja pokazowa j. norweskiego (Biuro języków Zoozanko),
  •  12.00-13.30 – warsztat z elementem dyskusji ( poprowadzi p. Bożena Paczuska-Jałowińska, psychoterapeutka pracująca w Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym KONTRAKT, specjalistka od interwencji kryzysowych ).

Spotkania pracodawców ze studentami są organizowane w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP regularnie raz do roku. Ich inicjatorem jest Akademickie Biuro Karier w Warszawie. Wydarzenie, choć głównie skierowane do studentów i absolwentów WSP TWP w Warszawie przyciąga również uwagę wielu osób spoza Uczelni.

Aktualne informacje na temat wydarzenia będą zamieszczane na stronie www.pu.wsptwp.eu.

Informacji udziela również Akademickie Biuro Karier tel 22 822 96 23 w 202 lub 204 e‑mail: abk.warszawa@wsptwp.eu.

Lista wystawców:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Studia podyplomowe
kursy i szkolenia
stae i praktyki
e-learning
niepelnosprawni
pracownicy