Zespół

Renata Kowalska
koordynator projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami współfinansowanymi ze środków UE w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Doświadczenie zdobyła pracując po obu stronach barykady: w Ministerstwie Gospodarki, a następnie w organizacji pozarządowej realizującej projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Prywatnie mama 2 letniej Kai, pasjonatka podróży, filmów oraz książek wszelkiego gatunku.

e-mail: r.kowalska@wspkorczak.eu

Małgorzata Kucharczyk
asystentka koordynatora projektu

Absolwentka WSP TWP w Warszawie ( specjalizacja: pedagogika resocjalizacyjna) pedagożka i trenerka  z zakresu umiejętności miękkich.  Specjalizuje się w szkoleniach z tematów dotyczących uzależnień, przemocy, edukacji seksualnej, autoprezentacji, stresu, integracji itp.  Prywatnie pasjonatka kultury wschodniej.
Z wielką radością fotografuje i uczęszcza na jogę.

e-mail: m.kucharczyk@wspkorczak.eu

Karolina

Karolina Śniadecka
asystentka w projekcie

Absolwentka ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych w SGGW. Słuchaczka studiów podyplomowych opracowywanie i zarządzanie projektami Unii Europejskiej w SGGW.

e-mail: k.sniadecka@wspkorczak.eu

gosia

Małgorzata Jabłonowska
specjalistka ds. rozliczeń finansowych

Absolwentka WSIiE TWP w Olsztynie, na kierunku informatyka i ekonometria. Z funduszami unijnymi związana od 2005 roku. Jej wielką pasją jest muzyka i fotografia.

e-mail: m.jablonowska@wspkorczak.eu

[ Laura Pacyna ]

Laura Pacyna
specjalistka ds. sprawozdawczości merytorycznej

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:

– ” Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.”

….oto jej nauka życia na Ziemi …:

W czerwcu 2006 ukończyła WSP TWP w Warszawie (specjalizacja: polityka społeczna), współpracę zawodową z Uczelnią rozpoczęła w sierpniu 2008 roku. Ma 4 letnią córkę Gabrysię .
Pasje? CZŁOWIEK, ponieważ jak napisała Wisława Szymborska: ” Tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono” .

e-mail: l.pacyna@wspkorczak.eu


Danuta Pawlak
specjalista ds. promocji, rekrutacji i PR.

Absolwentka Pedagogiki Ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim. Wiedzę z zakresu public relations i  komunikacji społecznej zdobyła w trakcie pracy dla koncernu medialnego Agora SA oraz największych w Polsce organizacji pozarządowych.  Wspiera wolontarystycznie instytucje zajmujące się ochroną przyrody i pomaga w adopcjach porzuconych zwierzaków.

e-mail: d.pawlak@wspkorczak.eu

Katarzyna Grewińska
specjalistka ds. sprawozdawczości merytorycznej
– przebywa na urlopie wychowawczym

(w zastępstwie obowiązki specjalistki ds. sprawozdawczości merytorycznej pełni Laura Pacyna).

Absolwentka WSP TWP w Warszawie (politologia) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (polityka społeczna). Pracowała m.in. w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej w Departamencie Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w Departamencie ds. Rodziny, Kobiet oraz Przeciwdziałania Dyskryminacji. Obecnie związana z Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (asesor – Priorytet VII) oraz z Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich i Departamentem Pożytku Publicznego w MPiPS (ekspert oceniający projekty w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich). Prywatnie mama 5-letniej Tosi.

e-mail: k.grewinska@wspkorczak.eu

Jakub Kolasiński
specjalista ds. monitoringu i ewaluacji

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz podyplomowych studiów na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu komunikacji społecznej. Pracował między innymi w wydawnictwie, firmie doradczo-szkoleniowej i w instytucji państwowej. Prywatnie entuzjasta muzyki metalowej, amerykańskiego kina rozrywkowego z lat 80., a także współczesnych gier planszowych. Nałogowo czyta publicystykę, szczególnie felietony o tematyce społecznej.

e-mail: j.kolasinski@wskorczak.eu

Studia podyplomowe
kursy i szkolenia
stae i praktyki
e-learning
niepelnosprawni
pracownicy